EAM 30 ja näitus “Majad mida me vajame”

Arhitektuurimuuseum tähistab! Ette on keeranud ümmargune 30.

Arhitektuurikool on algusaastatel rännanud ühest ruumist teise, katsetanud erinevates põnevates paikades, kuid tänaseks jäänud paigale just Arhitektuurimuuseumi näituste vahele. Meil on muuseumiga lihtsalt nii hea koostöö! Oleme õnnelikud ja tänulikud ning soovime Arhitektuurimuuseumile veel pikka iga ja põnevaid eksemplare kogudesse!

Selle õppeaasta jooksul sai ka Arhitektuurikoolis veidi rohkem analüüsitud meie ruumivajaduste üle tulevikus. Koos uuriti millised harjumused võiksid olla inimestel, millistes majades me elame, töötame või puhkame ning kuidas seda kõike võiks mõjutada maailma muutumine meie ümber. Õpilaste ideed ja mõtted vormusid tulevikumänguks: “Mis oleks kui…?” mida on võimalik kogu suve jooksul käia Arhitektuurimuuseumi näitusel mängimas! Jah, tõepoolest, üks eksponaat Arhitektuurimuuseumi juubelinäitusel “Majad, mida me vajame” on Arhitektuurikooli poolt. Minge kaema!

näitus