Hajutatult maastikus. Tamsalu 100 tamme park.

Oli veidi eriline hooaeg, kus igaüks hoidis omaette ning seetõttu sai analüüsida pigem ennast oma lähiümbruses, kui et otsida mujalt kauge maailma peegeldusi.

2020 / 2021 hooajal osales Arhitektuurikoolis 116 õpilast, 11 õpetajat, kuues grupis Tallinnas, kahes grupis Tartus ning kolmes grupis Rae vallas. Tavapärasest rohkem toimus õuesõpet ning harjumatult palju distantsõpet läbi veebi. Soovitust vähem sai ellu viia ühiseid külaskäike põnevatesse kohtadesse või ühiseid meisterdamisi koolivaheaegadel, kuid rohkem kui kunagi varem sai uuritud vaadet oma koduaknast.

Regulaarõppe tegevused võtsime kokku Tamsalus, kus Arhitektuurikooli õpetaja Grete Veskiväli osalusel valminud projekti järgi maastikus voogav 100 tamme park, pakkus meie kooliperele põnevaid maastikumänge ja nuputamisülesandeid. Mõnusalt hajutatult, kuid pilguga haaratavalt siiski kõik koos, veetsime ühe toreda laupäeva! Lisaboonuseks oli rongisõit!

Uue hooaja gruppidesse registreerimine on avatud! Kui soovid sügisel osaleda, tasub kohe nimi kirja panna! registreerimislehel