Arhitektuurikooli õpilased tähistasid õppeaasta lõppu suure ruumimölluga

Esmaspäeval, 4. mail sai Arhitektuurikooli 5. hooaeg suurejoonelise punkti Arhitektuurimuuseumis ühise ehitamisaktsiooni näol. Hämmastava täpsusega valmis ruum, kuhu mahtusid tõepoolest kõik kohaletulnud sisse ära, ja mis ehitati mõne hetkega ümber pilvelõhkujatega linnaruumiks, kaksiktunneliteks või nüüdiskunstist inspireeritud ruumiliseks installatsiooniks. Lapsevanematelgi polnud mahti käsi rüppe lasta, nende abiga said tornid kõrgemad ja müürid püsivamad.

Peale ehitustööde lõppu vaadati aukartusega üle aasta jooksul valminud ideede kollektsioon, milles leidus lugematul arvul mõtteid loomaaialoomade eluala kujundusest, linnaruumi õdusamaks muutmisest, vertikaalsetest linnadest ja metroojaamadest, ujuvatest majadest ja tulevikulinnadest, säästlikust mõtlemisest ja taaskasutamisest, kõrgtehnoloogilistest lahendustest ja kompaktsetest pisimajadest.

Arhitektuurikoolil on suur rõõm tänada mõtete noori ja nutikaid autoreid toreda õppeaasta eest ja soovida kõigile meeleolukat ja ruumielamusterohket suvepuhkust ning oodata pikisilmi sügisel algava uue aasta uusi mõtteid!

Valikuga Arhitektuurikooli õpilaste töödest saab tutvuda jaanipäevani Arhitektuurimuuseumi keldrikorrusel väikesel näitusel (muuseumi lahtiolekuajad).

 TELLI TÖÖTUBA!

Arhitektuurikool pakub regulaarõppe kõrval ka eraldi töötubasid ja sündmuseid, mis... Loe

Onnilaager 2018

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri! 10 kuni 14 aastased ehitusmeistrid... Loe

Tule onnilaagrisse!

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri Tallinnas, 28. – 29. juunil kell... Loe

Loosiõnn naeratas!

Kevadel, eelmise õppeaasta lõpus palusime lapsevanematel täita huvikooli kohta tagasisideküsimustik... Loe

Kuula arhitekti!

Arhitektuurihuvilistel gümnaasiumiõpilastel soovitame soojalt käia kuulamas välismaiste arhitektide loenguid (Kunstiakadeemia... Loe

Meelelahutust vaheajaks

Meelelahutust suurematele ja väiksematele, kes arhitektuuritundide jätkumist oodates igavlevad: Arhitektide... Loe