TAB 2022: Lasteprogramm “SÖÖDAV”

Kutsume Tallinna Arhitektuuribiennaali (TAB 2022) raames väikeseid ja natuke suuremaid arhitektuurisõpru kasutama oma fantaasiat ning valmistama juba valmis makettidest midagi uut – majad, skulptuurid või midagi hoopis muud!

Töötubadesse on oodatud osalema lapsed vanuses 6-19 aastat. Kokku toimub TAB 2022 raames kolm töötuba, mis on jagatud ära erinevate vanusegruppide järgi. Igal töötoal on erinev teema, mis on saanud inspiratsiooni selle aasta TABi peanäitusest “SÖÖDAV” ning mis kutsub vaatajaid mõtlema, kuidas saab kasutada looduses toimuvaid ainevahetusprotsesse arhitektuuris. Pärast töötuba on kõik osalejad oodatud uudistama TAB 2022 näitust ‘‘SÖÖDAV‘‘.

Töötoad toimuvad Arhitektuurimuuseumis ning osalemine muuseumi piletiga (5 €). Kõik osalejad saavad meenena enda loomingu koju kaasa.

Töötuba I: 10. september kell 12-13
Vanus: 6-9 a
Osalejaid max 12 last
Teema: taaskasutus

Töötuba II: 8. oktoober kell 12-13
Vanus: 10-12 a
Osalejaid max 15 last
Teema: põlisrahvaste arhitektuur

REGISTREERI SIIN

Töötuba III: 5. november kell 12-13
Vanus: 11+
Osalejad max 15 last
Teema: valgustid seene materjalist

REGISTREERI SIIN

Töötubasid viib läbi Arhitektuurikool. Koos juhendajatega ärgitame lapsi tutvuma huvitavate materjalidega ja kutsume mõtlema jätkusuutlikuma maailma peale.

NB! Ootame osalema ka Ukraina lapsi (TASUTA).

Töötubade toimumist toetab Briti Nõukogu Eestis.

10. septembril toimunud töötoa fotosid saab vaadata Arhitektuurikooli Facebooki lehel.

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri Tallinnas, 19. – 21. juunil, igal... Loe