Onnilaager 2021

Ka sel aastal tuleb laager, kus onnimaailm saab rikkamaks mitme uue ja omanäolise ehitise võrra! Tallinnas, 17. – 19. augustil, igal päeval kell 10 – 16 Rocca al Mare vabaõhumuuseumis

Onnilaager on suvisel koolivaheajal toimuv Arhitektuurikooli laager. Koostöös Maaarhitektuuri keskusega ehitatakse Eesti Vabaõhumuuseumi territooriumile päris 1:1 mõõtkavas onnid, mille visioonid valmivad noorte arhitektide juhendamisel kohapeal. Tegevuse käigus omandatakse praktisi töövõtteid ja saadakse väärt kogemus tööriistade kasutamisel. Oodatud on lapsed vanuses 10-14 aastat. Rühmas kuni 20 last.

Osalemiseks täida enne 8. augustit ankeet registreerimislehel aadressil www.arhitektuurikool.ee
(registreermisvormis vali lahtris “rühm ja õppekoht” Onnilaager 2022)

Osalustasu 70 € palume kanda peale registreerumist 3 päeva jooksul MTÜ Ruumiharidus arveldusarvele EE117700771001464181 (LHV). Selgituseks palume märkida: osaleja nimi ja onnilaager.
Osalustasu sisaldab ka pääsu vabaõhumuuseumisse ning lõunasööki. Toidud Saarioineni Mamma köögist.

Onnilaagrid on toimunud igal suvel alates 2015.aastast. Vaata pilte eelmise aasta laagrist meie Facebooki lehel: www.facebook.com/arhitektuurikool või kodulehe galeriis

Lisainfo telefonil 510 8946 (Piret)

Onnliaagrit toetavad Eesti Kultuurkapital, AS Floorin ja Saarioinen Eesti OÜ.