Rae I, õuetunnid

Mängult on päriselt, päriselt on mäng – meisterdame, joonistame ja tajume erinevaid ruumi olukordi. Õpime märkama ruumi ja enda ümbrust. Uurime ehitatud keskkondi ja loodust. Osaleme Arhitektuurikooli ühisel lõpusündmusel. Tunnid toimuvad iga ilmaga õues. Esimesel tunnil koguneme Järveküla kooli ees.

Õppetasu 5.-26. mai regulaarõppe tundide eest on kokku 45€ (kogumahus 10 ak tundi), mis tuleb peale lepingu sõlmimist tasuda 3 päeva jooksul.

Osalemiseks vajalik eelregistreerimine: registreerimislehel aadressil www.arhitektuurikool.ee
(registreermisvormis vali lahtris “rühm ja õppekoht” > Rae I, õuetunnid)

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri Tallinnas, 19. – 21. juunil, igal... Loe