LOOVbiennaal

Arhitektuurikool läheb LOOVbiennaalile

7. kuni 12. augustil toimub 2. LOOVbiennaal, mille fookus on loovusel ja kunsti võimel üllatada, avada uusi vaatenurki ja -suundi. Seekordne biennaal toimub koostöös Arhitektuurikooliga ja kannab pealkirja “STRUKTUUR KUUBIS. Materjal. Moodul. Liikumisviis. Esitlus.”

LOOVbiennaal1. LOOVbiennaal 2021. a.

LOOVbiennaali alal Pivarootsis leiavad omale koha ja täituvad noorte materjalist lähtuva loominguga 10 paviljoni ja üks kureeritud näitus, mis nutikal moel suhestub ümbritseva keskkonnaga. LOOVbiennaal on osa traditsioonilisest Sally Stuudio kunstipraktikast. Osalemisvõimalus on seekord 45 kunstikooli (13+ vanuserühm) ja 15 kunstiringide (7-12 vanuserühm) õpilasel.

Lisaks biennaali näituse ettevalmistamisele ja avamisele 11. augustil toimub mõlemale vanuserühmale mitmekesine kunstiprogramm, kus peamine tähelepanu on natuurist joonistamisel ja maalimisel. Lisaks peotäis mänge ja ühiseid ettevõtmisi, mis peale pikka suve aitavad sisukalt sõpradega koos olla.

Toimumiskoht on Lastekaitseliidu Õppe- ja Puhkekeskuses Pivarootsis. Juhendajad on Anniki Kari, Kalli Kalmet, Susanna Mildeberg Sally Stuudiost ja Piret Anier, Kerli Irbo Arhitektuurikoolist. Vabatahtlikuna aitab kaasa Stella Jänes.

Rohkem infot ja registreerimine Sally Stuudio kodulehel.

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri Tallinnas, 19. – 21. juunil, igal... Loe