Arhitektuurikooli eestvedajatele anti EAL teenetemedal

Eesti Arhitektide Liit tunnustas arhitektuuri ja ruumiloome 2020. aasta väljapaistvamaid edendajaid ning jagas teenetemedaleid.
„Teejuht 2020“ tiitel anti Arhitektuurikooli asutajatele ning eestvedajatele Kaire Nõmmele ja Kadri Klementile! Oleme uhked ja õnnelikud!
Arhitektuurikool aitab ruumiteadlikkust rohujuure tasandil kasvatada ning arhitektuuri rolli igapäevase elukeskkonna kujundajana teadvustada. Kaire ja Kadri asutatud ning suure pühendumise ja missioonitundega juhitud huvikool tähistas eelmisel aastal oma kümnendat sünnipäeva. Väike kool teeb suurt ja olulist tööd arhitektuuriväljal, pakkudes lastele ja noortele vanuses 7 kuni 19 ruumiõpetust Tallinnas, Tartus ja Rae vallas, olles ainulaadne kogu Baltikumis. Väikese arvu arhitektide käe all saavad lisaks huvikooli tundidele teoks mitmepalgelised ja laiahaardelised ettevõtmised nagu näiteks loovtöö projekt „Kooliruum“, valikaine programm gümnaasiumidele, õpetajakoolitus, ülesannete kogud, arhitektuurivideod, trükised ja näitused, sealhulgas Arhitektuurimuuseumi hariduslik püsinäitus „Uuri ruumi!“.