Tunnistused ja tänu! Võtame hooaja kokku

Arhitektuurikooli kümnenda hooaja regulaarõpe sai läbi. Osales 121 noort ja 13 juhendajat. Õppetöö toimus Tallinnas, Tartus ja Rae vallas. Esmakordselt avati ruumi uurimise kursus ka täiskasvanutele. Ootamatu väljakutsena läbiti viimased kaks kuud kaugõppe vormis ning kohtumised toimusid vaid ekraanide vahendusel. Suur tänu kõigile õpilastele ja õpetajatele, kes selle katsumuse mängleva kergusega läbi tegite! Oleme kõik kogemuse võrra rikkamad ning Arhitektuurikooli õppevara hulgas on nüüd lisaks palju toredaid ülesandeid iseseisvaks lahendamiseks. Vaata siit ja proovi järgi!

Nüüd lõbus suvepuhkus, igasuvine onnilaager ja juba saabki uuesti ruumi üle mõtisklema tulla! Registreerimine uutesse gruppidesse avatud juuni algusest!