Seikle linnas fotopeitust mängides! TAB 2019

Kutsume noori ja nooremeelseid seiklejaid fotopeitust mängima! Avastama hakatakse Kultuurikatla ja Kalaranna ümbrust. Fotopeituse kestus on orienteeruvalt poolteist tundi.

Fotopeitus on tähelepanelikkust püüdev seiklusmäng, mille kaudu on võimalik korraga liikuda, tajuda end ümbritsevat suurt pilti ja sama-aegselt süveneda detailidesse. Fotopeituse eesmärgiks on erinevates mõõtkavades fotokujutiste ülesleidmine linnakeskkonnas. Fotopeituse objektid on peamiselt inimese poolt ehitatud ja loodud, fotomaterjali sekka on lisaks sattunud ka pisut linnaloodust.

Mängu alustatakse 13.09.2019 Kultuurikatla peasissepääsu juurest kell 14 ja 16, kuid sobib mängimiseks iseseisvalt ka teistel aegadel. Kuna fotopeitus toimub välitingimustes, siis palume riietuda vastavalt ilmastikutingimustele. Kaasa võtta hea tuju, kirjutusvahend ja pildistav aparaat (nt nutitelefon või fotokas).

Iseseisvalt mängides jaga meiega oma kogemust ning saada vastused aadressil info@arhitektuurikool.ee

Mäng on kavandatud nii eesti- kui venekeelsena!

Allolevalt lingilt saad alla laadida mängu juhised ja kaardi (sobib trükkimiseks A3 paberile, võimalusel kahepoolselt). Mäng valmis Tallinna Arhitektuuribiennaali TAB 2019 raames.

Seiklusmäng “Fotopeitus”