Pingpongilaudade ehitamise töötuba

Arhitektuurikool korraldab 10. juunil kell 12-14 LINNARUUMIFESTIVAL „TULEVIK ON TÄNA/V“ raames pingpongilaudade ehitamise töötoa.

Tule ja saa teada, kuidas ehitada päris oma pinksilaud! Töötoa raames valmib kokku neli pinksilauda, mis jäävad veel pikaks ajaks linlasi rõõmustama. Töötoa läbinu oskab hiljem Ahritektuurikooli vabavarana saadaoleva juhendi järgi ise oma pinksilauda valmistada.

Facebooki sündmus

Festival toimub 10.-18. juunil Rävala puiestee lõigul Solarise keskusest Kentmanni tänavani. Rohkem infot: greentallinn.eu/events/linnaruumi-festival-tulevik-on-tanav/

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri Tallinnas, 19. – 21. juunil, igal... Loe