Onnilaager 2020

Ka sel aastal tuleb laager, kus onnimaailm saab rikkamaks mitme uue ja omanäolise ehitise võrra! Tallinnas, 17. – 19. augustil, igal päeval kell 10 – 16 Rocca al Mare vabaõhumuuseumis

Onnilaager on suvisel koolivaheajal toimuv Arhitektuurikooli laager. Koostöös Maaarhitektuuri keskusega ehitatakse Eesti Vabaõhumuuseumi territooriumile päris 1:1 mõõtkavas onnid, mille visioonid valmivad noorte arhitektide juhendamisel kohapeal. Tegevuse käigus omandatakse praktisi töövõtteid ja saadakse väärt kogemus tööriistade kasutamisel. Oodatud on lapsed vanuses 10-14 aastat. Rühmas kuni 20 last.

Osalemiseks täida enne 3. augustit ankeet registreerimislehel aadressil www.arhitektuurikool.ee
(registreermisvormis vali lahtris “rühm ja õppekoht” Onnilaager 2020)

Osalustasu 65 € palume kanda peale registreerumist 3 päeva jooksul MTÜ Ruumiharidus arveldusarvele EE117700771001464181 (LHV). Selgituseks palume märkida: osaleja nimi ja onnilaager.
Osalustasu sisaldab ka pääsu vabaõhumuuseumisse ning lõunasööki mõlemal päeval. Toidud Saarioineni Mamma köögist.

Onnilaagrid on toimunud igal suvel alates 2015.aastast. Vaata pilte eelmise aasta laagrist meie Facebooki lehel: www.facebook.com/arhitektuurikool või kodulehe galeriis

Vabade kohtade olemasolul võtame kampa ka nooremaid lapsi koos lapsevanemaga, kes on valmis oma allakümnesele sobivaid ülesandeid leidma ja teda sõlmede, lõikamiste jmt juures aitama.

Lisainfo telefonil 510 8946 (Piret)

Onnliaagrit toetavad Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Kultuurkapital, AS Floorin ja Saarioinen Eesti OÜ.

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri Tallinnas, 19. – 21. juunil, igal... Loe