Arhitektuurikool läheb Õpilaste teadusfestivalile!

11. ja 12. aprillil toimub Tartus Eesti Rahva Muuseumis õpilaste teadusfestival, et tähistada teadust ja noori teaduses. Ka Arhitektuurikool on õpilaste teadusfestivalil sel korral esindatud.

Kahe päeva jooksul on võimalik osa võtta vingetest töötubadest, kuulata põnevaid ettekandeid ning vaadata teadusetendusi.
Õpilaste teadusfestivalil:

👉 Saab tutvuda teiste õpilaste uurimistöödega ning koguda inspiratsiooni enda töö koostamiseks;
👉 Osaleda põnevates töötubades, mida veavad teaduse populariseerijad üle Eesti;
👉 Just seda ja palju muud põnevat võib kuulda teaduse populariseerijate messiala ja pealaval.

Festivali keskseks sündmuseks on õpilaste teadustööde riikliku konkursi II voor, kus oma töid tutvustavad Eesti parimad õpilasuurijad. Parimate vahel jagatakse välja riiklikud preemiad, koostööpartnerite eriauhinnad ning võimalus esindada Eestit rahvusvahelistel teadusfestivalidel.

Üle nelja aasta tutvustavad oma uurimistöid ka kõige väiksemad teadlased – koostöös Tartu Ülikooli Muuseumiga autasustatakse algkoolide uurimistööde konkurssidel osalejaid.

Festival on kõigile osalejatele TASUTA. Lisaks tagab teadusfestivalilt saadud käepael tasuta külastuse ERMi näitustele.

Facebooki sündmus

Rohkem infot siit: miks.ee/teadusfestival