Rae linnalaager 2021

Arhitektuurikooli esimene linnalaager Rae vallas on 3-päevane teekond geomeetria, konstruktsiooni, materjali, installatsioonide, makettide meisterdamise ja maastikumängu maailma, kus koos arhitektidega avastatakse ruumimaailma saladusi ja tehakse ettepanekuid valla avaliku ruumi mitmekesistamiseks.

Laager toimub 23.-25.augustil Peetri Keskuses ja uues Peetri pargis, igal päeval kell 10:00 – 16:00. Kogunemine Peetri Keskuses Küti tee 4.

Osalemiseks täida enne 9.augustit ankeet registreerimislehel aadressil www.arhitektuurikool.ee
(registreermisvormis vali lahtris “rühm ja õppekoht” > Rae linnalaager)

Osalustasu 45 või 90 € palume kanda peale registreerumist 3 päeva jooksul MTÜ Ruumiharidus arveldusarvele EE117700771001464181 (LHV). Selgituseks palume märkida: osaleja nimi ja Rae linnalaager.
Osalustasu sisaldab sooja lõunasööki kõigil päevadel. Söömine Peetri Kohvikus.

Vabade kohtade olemasolul võtame kampa ka 3. klassi lapsi.
Lisainfo telefonil 510 8946 (Piret)

Linnalaagrit toetab Rae Vallavalitsus