Rae linnalaager 2021

Arhitektuurikooli esimene linnalaager Rae vallas on 1.-3.klassi õpilastele 3-päevane teekond geomeetria, konstruktsiooni, materjali, installatsioonide, makettide meisterdamise ja maastikumängu maailma, kus koos arhitektidega avastatakse ruumimaailma saladusi ja tehakse ettepanekuid valla avaliku ruumi mitmekesistamiseks.

Laager toimub 23.-25.augustil Peetri Keskuses ja uues Peetri pargis, igal päeval kell 10:00 – 16:00. Kogunemine Peetri Keskuses Küti tee 4.

Osalemiseks täida enne 19.augustit ankeet registreerimislehel aadressil www.arhitektuurikool.ee
(registreermisvormis vali lahtris “rühm ja õppekoht” > Rae linnalaager)

Osalustasu 45 € (Rae valla elanikele) või 90 € (mujalt tulnud osalejatele) palume kanda peale registreerumist 3 päeva jooksul MTÜ Ruumiharidus arveldusarvele EE117700771001464181 (LHV). Selgituseks palume märkida: osaleja nimi ja Rae linnalaager.
Osalustasu sisaldab sooja lõunasööki kõigil päevadel. Söömine Peetri Kohvikus.

Lisainfo telefonil 510 8946 (Piret)

Linnalaagrit toetab Rae Vallavalitsus