Tule onni ehitamise laagrisse!

Arhitektuurikooli esimene onni ehitamise laager toimub Tallinnas 18. – 19. augustil kell 10 – 16 Rocca al Mare vabaõhumuuseumis.

Kahe päeva jooksul tutvume maailma erinevate onnide ja nende ehitusviisidega ning püstitame ka ise üheskoos paar vägevat onni. Ehitamist juhendavad Arhitektuurikooli õpetajad Kaire Nõmm ja Kadri Klementi. Osalema ootame 10- kuni 14-aastaseid huvilisi. Osalustasu on 55 €, see sisaldab ka pääsu vabaõhumuuseumisse ning lõunasööki mõlemal päeval.

Registreerumiseks saada hiljemalt 14. augustiks meile e-mail osaleja nime ja vanusega aadressil info@arhitektuurikool.ee. Vabade kohtade olemasolul võtame kampa ka nooremaid lapsi koos lapsevanemaga, kes on valmis oma allakümnesele sobivaid ülesandeid leidma ja teda sõlmede, lõikamiste jmt aitama.

Vaata pilte onnide ehitamise proovilaagrist meie Facebooki lehel: www.facebook.com/arhitektuurikool