Arhitektuurikool teeb koostööd laste ja noorte kultuuriaastaga

Käesolev, 2017. aasta on laste ja noorte kultuuriaasta, mil tähelepanu on lastele suunatud tegevustel ning laste endi arvamusel. Loomulikult pakkub meeldejäävaid elamusi ja võimalusi ka ruumikultuur.

See, kuidas me ehitatud keskkonda mõistame, kasutame ja loome, ongi ruumikultuur. Arhitektuurikool koostöös sihtasutusega Tagasi Kooli toob 2017. aasta kevadel ja sügisel Eesti koolidesse töötubade sarja, mille eesmärk on suunata noori märkama ümbrust, teadvustama oma suhet keskkonnaga, väärtustama kvaliteetset ruumi ning nägema ruumi kultuuri nautimise ja loomise võimalusena. Oma kogemusi ja mõtteid jagavad noortega arhitektid, sisearhitektid ja maastikuarhitektid.

Töötoad on ühtlasi pilguheit arhitektuuri valikainesse, mille keskmes on justnimelt ruumikultuur. 2017. aasta sügisest on kõigil Eesti gümnaasiumidel võimalik oma õpilastele äsjavalminud ainekava põhjal  arhitektuuritundi pakkuda.TELLI TÖÖTUBA!

Arhitektuurikool pakub regulaarõppe kõrval ka eraldi töötubasid ja sündmuseid, mis... Loe

Onnilaager 2018

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri! 10 kuni 14 aastased ehitusmeistrid... Loe

Tule onnilaagrisse!

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri Tallinnas, 28. – 29. juunil kell... Loe

Loosiõnn naeratas!

Kevadel, eelmise õppeaasta lõpus palusime lapsevanematel täita huvikooli kohta tagasisideküsimustik... Loe

Kuula arhitekti!

Arhitektuurihuvilistel gümnaasiumiõpilastel soovitame soojalt käia kuulamas välismaiste arhitektide loenguid (Kunstiakadeemia... Loe

Meelelahutust vaheajaks

Meelelahutust suurematele ja väiksematele, kes arhitektuuritundide jätkumist oodates igavlevad: Arhitektide... Loe