Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri
Tallinnas, 28. – 29. juunil kell 10 – 16
Rocca al Mare vabaõhumuuseumis

Kahe päeva jooksul tutvume maailma erinevate onnide ja nende ehitusviisidega ning püstitame ka ise üheskoos mitu vägevat onni. Ehitamist juhendavad Arhitektuurikooli õpetajad Kaire Nõmm ja Kadri Klementi koos toredate abilistega. Osalema ootame 10- kuni 14-aastaseid huvilisi. Osalustasu on 55 €, see sisaldab ka pääsu vabaõhumuuseumisse ning lõunasööki mõlemal päeval.

Osalemissoovist anna teada enne 20. juunit aadressil info@arhitektuurikool.ee või telefonil 50 97 446 (Kaire).

Vabade kohtade olemasolul võtame kampa ka nooremaid lapsi koos lapsevanemaga, kes on valmis oma allakümnesele sobivaid ülesandeid leidma ja teda sõlmede, lõikamiste jmt aitama.

Vaata pilte eelmise aasta laagrist meie Facebooki lehel:
www.facebook.com/arhitektuurikool

NB! Päev enne laagrit, 27. juunil on oodatud vanemad lapsed ja tegusad lapsevanemad appi puitmaterjali varumisele. Plaanime vahemikus kell 18-21 langetada piisavas koguses nõtkeid pajutüvesid ja oksi ning kuuselatte, millega laagri lapsed järgmisel päeval toimetada saaksid.

Kui oled valmis appi tulema, anna palun teada info@arhitektuurikool.ee või tel 50 97 446 (Kaire).