Arhitektuurikool juubeldab ning alustab uut hooaega!

Rõõmustamiseks annab põhjust teadmine, et huvi arhitektuuri ja ruumiloome vastu aina kasvab ning fakt, et uus õppeaasta on järjekorras juba kümnes! Tähistame seda teiega koos ning kutsume osa saama sündmustest, mida algava hooaja jooksul laiemale publikule pakume.

Väikesest kahe grupiga katsetusest MÄRZi projektiruumis on tänaseks saanud ligi 100 õpilasega huvikool, millel on Tallinna kõrval juba kaks harukooli – üks Tartus ja teine Rae vallas. Aastate jooksul oleme kursuste ja töötubadega kõnetanud ligi 3000 noort, kes oma mõtteid ja avastusi on jaganud sõprade ja sugulastega, laiendades osasaanute ringi veelgi.

Lapsi ja noori juhendavad meie koolis ruumivaldkonna spetsialistid. Kokku on aastate jooksul kooliga haakunud 30 erinevat arhitekti, sisearhitekti, maastikuarhitekti, disainerit ja urbanisti. Suur tänu kõigile! Samas on värsked mõtted teretulnud ning uute spetsialistide panus jätkuvalt oodatud.

Kohe-kohe alustame uut hooaega ja kutsume ruumi avastama uusi lapsi! Tartu ja Rae harukoolides on veel vabu kohti! Teie lapsed, sõbrad, tuttavad ja nende lapsed on oodatud liituma, et avastada ruumis uusi põnevaid tahke!
Vaata tunniplaani ja registreeri gruppi: www.arhitektuurikool.ee

Vaata mis on Arhitektuurikool ja mida seal tehakse:

Täname kõiki toetajaid, kes on aidanud headel ideedel teostuda!
Toome siinkohal välja suuremad neist: Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Haridus- ja Teadusministeerium, AS Floorin!