Töötoad ja sündmused

Arhitektuurikool pakub regulaarõppe kõrval ka eraldi töötubasid ja sündmuseid, mis tutvustavad ehitatud keskkonda rõhuga inimsõbralikul ruumil ja jätkusuutlikul arengul. Erinevate ühekordsete sündmuste eesmärk on inspireerida noori oma ümbrust märkama ning seda aktiivselt, positiivselt ja leidlikult kasutama. Igal aastal toimub neli kuni kuus avalikku töötuba Eesti eri paigus (koolides, noortekeskustes, külakogukondades ja kultuurisündmustel nagu näiteks Arvamusfestival, Disainiöö, Tallinna arhitektuuribiennaal, Plektrum festival jm).

Aegajalt pakume süvitsi uurimise võimalust mõnel konkreetsel teemal (näiteks ruumifotograafia vm) ning ootame lapsi ka koolivaheagadel lühikursustele või laagritesse.

Õppeaasta kulminatsiooniks on aga kahtlemata suvine onnilaager.

Jälgi sündmuste infot kodulehel ja Facebooki seinal!

Telli töötuba!

Kui soovid kutsuda Arhitektuurikooli oma sündmust rikastama, võta meiega ühendust: info@arhitektuurikool.ee või telefonil 5650 2937 (Katrin Paat, juhiabi)
Töötoa sisu ja tingimused lepitakse kokku igal korral eraldi.