Rae linnalaager 2022

Arhitektuurikooli linnalaager Rae vallas on sel aastal 3.-6.klassi õpilastele. Laagri teemad on vorm, park ja filmiklipp. Tegevused toimuvad Peetri pargis ja noortekeskuses. Laagris teeme katsetusi metalli ja kipsiga, proovime kätt puutöös ja laagri lõpuks valmivad meeleolukad filmiklipid.

Laager toimub 23.-25.augustil Peetri Keskuses ja uues Peetri pargis, igal päeval kell 10:00 – 16:00. Kogunemine Peetri Keskuses Küti tee 4.

Osalemiseks täida enne 19.augustit ankeet registreerimislehel aadressil www.arhitektuurikool.ee
(registreermisvormis vali lahtris “rühm ja õppekoht” > Rae linnalaager)

Osalustasu 90 €  palume kanda peale registreerumist 3 päeva jooksul MTÜ Ruumiharidus arveldusarvele EE117700771001464181 (LHV). Selgituseks palume märkida: osaleja nimi ja Rae linnalaager.
Osalustasu sisaldab sooja lõunasööki kõigil päevadel. Söömine Peetri Kohvikus.

Lisainfo telefonil 510 8946 (Piret)

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri Tallinnas, 19. – 21. juunil, igal... Loe