Uuri ruumi!

“Uuri ruumi!” on tasuta veebipõhine kogu lõimitavaid ruumiülesandeid üldhariduskoolidele. Arhitektuur on suurepärane platvorm, mis toob kokku erinevate valdkondade teadmised, kombineerib need elulisel viisil ning õpetab mõistma üht meie igapäeva olulist osa. Ülesannete kogu soodustab ja toetab arhitektuuri ja ehitatud keskkonna alusteadmiste õpetamist ja omandamist üldhariduskoolides, kuid pakub ka metoodilist vaheldust – aktiivseid tegevusi, millega igapäevast õpet mitmekesistada –, arendab õpilaste üldpädevusi ja haakub läbivate teemadega.

Toetajad: Euroopa Kultuurifond ja Kultuuriministeerium

Avasta Tartu linna!

Arhitektuurikoolil on valminud maastikumäng Tartu linnaruumi avastamiseks. Liikumismäng sobib õuesõppeks... Loe

Ruumianalüüs