Paljassaare poolsaare maastikumäng

Arhitektuurikool ja Ruumiringlus kutsuvad noori avastama Paljassaare poolsaare eripalgelist keskkonda maastikumänguga! See on 1,5-2 tundi orienteerumist vabas õhus, jala või rattaga, üksi või seltskonnaga. Mäng koosneb 12 punktist, millele leiab vastused ainult kohapeal ruumi uurides. Punktide läbimise järjekord on vaba. Mängimiseks laadi allolevalt lingilt alla ja prindi välja juhised ja kaart (A4 või A3 paberile, võimalusel kahepoolselt). Mäng valmis Tallinna Arhitektuuribiennaali TAB 2017 raames Eesti Arhitektuurikeskuse ja British Council toel.

Paljassaare maastikumäng EST
Paljassaare maastikumäng RUS

Avasta Tartu linna!

Arhitektuurikoolil on valminud maastikumäng Tartu linnaruumi avastamiseks. Liikumismäng sobib õuesõppeks... Loe