Maastikumäng Lasnamäel: Pae-Sikupilli-Uuslinna

Jagame Lasnaidee koostatud maastikumängu, et igaüks saaks seigelda mööda Pae-Sikupilli-Uuslinna asumit ja avastada enda jaoks uusi ja ootamatuid paiku! Näiliselt üksluine Lasnamäe linnaruum on tegelikult täis avastamisrõõmu.

Mängu käigus tuleb leida üles rohkem ja vähem varjatud kohad, tuletada meelde ajalugu ja märgata linnaruumi. Mäng nõuab osalejatelt tähelepanelikkust, ümbruskonda süüvimist ning sealsete võimaluste avastamist. Nii õpid paremini tundma valitud kodupiirkonda ning avastad uusi põnevaid kohti!

Mängu saab läbi teha üksi, kaksi, perekonnaga või sõprusseltskonnaga. Keskmiselt võtab mäng u 1,5 h.

Mõned mängu juhised:

1. Prindi välja mänguleht, soovitavalt kahepoolselt. Sobiv formaat on A4.
Laadi alla eestikeelne mänguleht
Laadi alla venekeelne mänguleht
2. Kaardil on märgitud asukohad, kuhu jõudes pead vastama selle kohaga seotult mõnele küsimusele.
3. Küsimused jagunevad kaheks – kollasega on märgitud konkreetse asukohaga küsimused; sinisega on märgitud küsimused, mille õiget asukohta pead veel ära arvama.
4. Punktide läbimise järjekorra otsustad ise.
5. Saada foto endast või oma seltskonnast maastikumängu läbimas aadressile lasnaidee@gmail.com. Lasnaidee seltskond saadab vastu õiged vastused, et saaksid neid kontrollida.
6. Märka ka muid, kaardil mitte märgituid põnevaid kohti!

Avasta Tartu linna!

Arhitektuurikoolil on valminud maastikumäng Tartu linnaruumi avastamiseks. Liikumismäng sobib õuesõppeks... Loe

Ruumianalüüs

Arhitektuurikooli õpetajad on koostamas õppematerjaliks sobivaid videoid, kus analüüsitakse erinevaid... Loe