Edasijõudnute ja täiskasvanute onnilaager

NB! LAAGRIT SEL AASTAL EI TOIMU!

Tallinnas, 19. – 21. augustil Rocca al Mare vabaõhumuuseumis. Reedel kell 14-19:00, laupäeval 10-17:00, pühapäeval 10-14:00.

Esmakordselt on võimalik endistel onnilaagri vilistlastel, noortel ja täiskasvanutel tulla onne ehitama! Tulla võib nii oma väikese sõpruskonnaga kui üksi. Kõigile jagub tegevust ja tööriistu.
Eelnev onniehitamise kogemus tuleb kasuks, kuid kunagi pole hilja ka alustada. Vaatame, mida oleme eelnevalt ehitanud, teeme omad plaanid ja ehitame parimad mõtted valmis.

Esimesel päeval tutvume põlisrahavaste elamute, nööriga kinnitamise erinevate viiside ja põhiliste tööriistade ohutusega. Kavandame ehitised, varume materjali ja paneme põhiasjad paika.
Teisel päeval toimub suur-suur ehitamine.
Viimasel päeval teeme lõppviimistluse ja naudime valminud ehitisi.

Laagrisse on oodatud kuni 30 ehitushuvilist vanuses 16+

Osalemiseks täida enne 8. augustit ankeet registreerimislehel aadressil www.arhitektuurikool.ee
(registreermisvormis vali lahtris “rühm ja õppekoht” onnilaager suurtele)

Osalustasu 115 € palume kanda peale registreerumist 3 päeva jooksul MTÜ Ruumiharidus arveldusarvele EE117700771001464181 (LHV). Selgituseks palume märkida: osaleja nimi ja onnilaager.
Osalustasu sisaldab ka pääsu vabaõhumuuseumisse ning lõunasööki.

Onnilaagrid on toimunud igal suvel alates 2015.aastast. Vaata pilte eelmise aasta laagrist meie Facebooki lehel: www.facebook.com/arhitektuurikool või kodulehe galeriis

Lisainfo telefonil 510 8946 (Piret)

Onnliaagrit toetavad Eesti Vabaõhumuuseum ja Saarioinen Eesti OÜ.