Täiskasvanule

Hea täiskasvanud õppija! Kui oled pead murdnud, millest alustada oma kodu hubasemaks muutmist või mõelnud, kuidas arhitektid ühe või teise kuulsa ruumilise sasipuntra lahti harutaksid, siis oled just SINA see, keda ootame uuele ruumi uurimise kursusele, mis mõeldud täiskasvanutele!

Erialaseid eelteadmisi ei ole vaja, sest kogenud arhitektid – Arhitektuurikooli õpetajad – suunavad sind samm-sammult uutele avastustele! Kursusel arutleme üheskoos ruumi üle, uurime avastamata nurki, ehitame makette ja läheme hoonete ning linnaruumiga tutvuma.

Registreerimine avatud! Lisainfo saamiseks kirjuta: info@arhitektuurikool.ee

Täiskasvanutele mõeldud õhtune kursus “Arhitektuur ja elukeskkond” toimub kahe tsüklina, üks sügisel, teine kevadisel poolaastal. Korraga toimub 2 akadeemilist tundi ehk 1,5 harilikku tundi tööpäeva lõpus. Koguneme kord nädalas Eesti Arhitektuurimuuseumis ehk ajaloolises Rotermanni soolalaos otse Tallinna kesklinnas (Ahtri tn 2). Soovi korral saab tubastes tegevustes osaleda ka veebi teel, aga eelistatud on muidugi kohapeal osalemine.

Kursuse maht on 42 akadeemilist tundi, millest 28 tundi on kontaktõpe ja 14 tundi iseseisev töö. Osalustasu 420 eurot õppeaastas, mille palume tasuda kahes osas.

Täienduskoolituse õppekavaga saad tutvuda siin: Arhitektuur ja elukeskkond (huvikursus täiskasvanutele)

Valik ülesandeid:

Oleme koondanud valiku ülesandeid, mis sobivad hästi iseseisvalt kodus lahendamiseks. Vaata ülesandeid siit

Telli töötuba:

Kutsu Arhitektuurikool rikastama oma sündmust või tule oma seltskonnaga Arhitektuurikooli! Vaata töötubade infot siit