Algkooliõpilasele

Hea lapsevanem!

Lapsed on uurimise ja märkamise alal eksperdid. Arhitektuurikooli nooremates rühmades tegutseme selle nimel, et see uudishimu säiliks ning ümbritseva keskkonna kohta kerkivad küsimused vastuse saaksid ja loovat mõtet tiivustaksid.

Algkooliõpilastele pakume Tallinnas tunde kahes vanuserühmas: rühm 1 (7- ja 8-aastased) ja rühm 2 (9- ja 10-aastased) ning Tartus rühm 1 (7- kuni 9-aastased).

Alates 2019 sügisest pakume ka Rae vallas tunde kahes vanuserühmas:  rühm 1 (1.-2.klassi lapsed) ja rühm 2 (3.-4.klassi lapsed).

Valik ülesandeid:

Oleme koondanud valiku ülesandeid, mis sobivad algkooliõpilasele kodus lahendamiseks. Lapsevanemad ning õed-vennad saavad aidata ülesande juhiste mõistmisel. Vaata ülesandeid siit

RÜHMAD

RÜHM I, Tallinn
Tunnid toimuvad Soolalaos, Ahtri 2
Juhendaja: Ingrid Kaur
teisipäeviti 15:00 - 16:30
1.-2.klassi õpilased, rühmas kuni 10 last
Rühm II, Tallinn
Tunnid toimuvad Soolalaos, Ahtri 2
Juhendaja: Üla Koppel ja Ann Kristiin Entson
esmaspäeviti 15:30 - 17:00
3.-4.klassi õpilased, rühmas kuni 12 last
Rühm I, Rae
tunnid toimuvad Järveküla kooli ruumides Reti tee 20, Peetri (hetkel tunde ei toimu)
Juhendaja: Heleri Koltšin
Plaanime 19.-21.aprill linnalaagrit Peetri keskuses.
1.-2.klassi lapsed, rühmas kuni 10 last
Rühm II, Rae
Tunnid toimuvad Reti tee 11 (Everausi must maja)
Juhendaja: Piret Anier