Rühm täiskasvanutele

NB! Grupp ei ole veel alustanud! Huvilistel palume siiski endast märku anda, et saaksime järgmiste sammude seadmisel teiega arvestada! 

Kui oled pead murdnud, millest alustada oma kodu hubasemaks muutmist või mõelnud kuidas arhitektid ühe või teise kuulsa ruumilise sasipuntra lahti harutaksid, siis oled just SINA see, keda ootame uuele ruumi uurimise kursusele, mis mõeldud täiskasvanutele! Erialaseid eelteadmisi ei ole vaja, sest kogenud arhitektid suunavad sind samm-sammult uutele avastustele ja kursuse lõpus on Sinu isu hea ruumi järgi palju suurem kui enne!

Kursuse käigus uurime näiteks selliseid teemasid nagu mõõdud ja mõõtkavad, erinevad meeled ruumi kogemisel, kodu ja elamine, sise- ja välisruum, konstruktsioonid ja materjalid, ruumipoliitika ja -kultuur ning linnaplaneerimine. Arutleme, analüüsime oma kogemusi, õpime üksteiselt ning loomulikult ehitame makette.

Täiskasvanutele mõeldud õhtune kursus “Arhitektuur ja elukeskkond” toimub kahe tsüklina, üks sügisel, teine kevadisel poolaastal. Korraga toimub 2 akadeemilist tundi ehk 1,5 harilikku tundi tööpäeva lõpus. Koguneme kord nädalas Eesti Arhitektuurimuuseumis ehk ajaloolises Rotermanni soolalaos otse Tallinna kesklinnas (Ahtri tn 2).
Tunnid toimuvad neljapäeviti.
Täiskasvanute õhtuse arhitektuurikursuse maht on 42 akad.tundi, millest 28 tundi on kontaktõpe ja 14 tundi iseseisev töö. 

Täienduskoolituse õppekavaga saad tutvuda siin: Arhitektuur ja elukeskkond (huvikursus täiskasvanutele)

Tunde viivad läbi Arhitektuurikooli õpetajad, valdkonnas pädevad spetsialistid – arhitektid, sisearhitektid, maastikuarhitektid.

Osalustasu 420 eurot õppeaastas, mille palume tasuda kahes osas.

Kui registreerunul siiski ei ole võimalik koolitusel osaleda, tuleb sellest teavitada esimesel võimalusel e-kirjaga aadressil info@arhitektuurikool.ee
Kuni 7 päeva enne koolituse algust loobumisel on võimalik õppetasu tagasi taotleda tasutud summast 100%, hilisemal teatamisel (sh peale esimest tundi) kuni 80% tasutud summast. Kursuse keskel loobumise korral tasu ei tagastata.Rae linnalaager 2021

Arhitektuurikooli esimene linnalaager Rae vallas on 3-päevane teekond geomeetria, konstruktsiooni,... Loe