Rühm täiskasvanutele

Kui oled pead murdnud, millest alustada oma kodu hubasemaks muutmist või mõelnud kuidas arhitektid ühe või teise kuulsa ruumilise sasipuntra lahti harutaksid, siis oled just SINA see, keda ootame uuele ruumi uurimise kursusele, mis mõeldud täiskasvanutele! Erialaseid eelteadmisi ei ole vaja, sest kogenud arhitektid suunavad sind samm-sammult uutele avastustele ja kursuse lõpus on Sinu isu hea ruumi järgi palju suurem kui enne!

Kursuse käigus uurime näiteks selliseid teemasid nagu mõõdud ja mõõtkavad, erinevad meeled ruumi kogemisel, kodu ja elamine, sise- ja välisruum, konstruktsioonid ja materjalid, ruumipoliitika ja -kultuur ning linnaplaneerimine. Arutleme, analüüsime oma kogemusi, õpime üksteiselt ning loomulikult ehitame makette.

Täiskasvanutele mõeldud õhtune kursus “Arhitektuur ja elukeskkond” alustab 7. novembril. Korraga toimub 2 akadeemilist tundi ehk 1,5 harilikku tundi tööpäeva lõpus. Koguneme kord nädalas Eesti Arhitektuurimuuseumis ehk ajaloolises Rotermanni soolalaos otse Tallinna kesklinnas (Ahtri tn 2). Kogunemiste päeva ja aja leiad tunniplaanist.
Täiskasvanute õhtuse arhitektuurikursuse maht on 42 akad.tundi, millest 28 tundi on kontaktõpe ja 14 tundi iseseisev töö.

Täiskasvanute õhtune arhitektuurikursus, sügissemester – 7.11 – 19.12.2019

7. november – Sissejuhatus
14. november – Mõõdud, meeled
21. november – Ruumikunst
28. november – Kodu, elamine
5. detsember – Väliruum, siseruum
12. detsember – Paberil ja ekraanil. Makett
19. detsember – Kokkuvõtted ja arutelu kursuse teemadel

Täiskasvanute õhtune arhitektuurikursus, talvine semester – 9.01 – 20.02.2020

9. jaanuar – Konstruktsioonid, materjalid
16. jaanuar – Säästev arhitektuur
23. jaanuar – Ruumiteadus ja ruumikultuur. Tulevikuarhitektuur
30. jaanuar – Ruumipoliitika
6. veebruar – Linn, suurlinn
13. veebruar – Planeerimine
20. veebruar – Kokkuvõtted ja arutelu kursuse teemadel

Osalemiseks täida enne 5. novembrit ankeet registreerimislehel aadressil www.arhitektuurikool.ee
(registreermisvormis vali lahtris “rühm ja õppekoht” > “Rühm täiskasvanutele”. Ankeet on koostatud eelkõige laste registreerimiskes, seepärast palun lisa oma nimi nii lapse kui vanema lahtritesse. Kõik tärniga väljad peavad olema täidetud!)

Täienduskoolituse õppekavaga saad tutvuda siin: Arhitektuur ja elukeskkond (huvikursus täiskasvanutele)

Tunde viivad läbi Arhitektuurikooli õpetajad, valdkonnas pädevad spetsialistid – arhitektid, sisearhitektid, maastikuarhitektid.

Osalustasu 420 eurot õppeaastas, mille palume tasuda poolaasta kaupa, kummalgi poolaastal 210 eurot. Esimene makse 14 päeva jooksul peale õppelepingu sõlmimist ning teine makse hiljemalt 31.jaanuariks.

Kui registreerunul siiski ei ole võimalik koolitusel osaleda, tuleb sellest teavitada esimesel võimalusel e-kirjaga aadressil info@arhitektuurikool.ee
Kuni 7 päeva enne koolituse algust loobumisel on võimalik õppetasu tagasi taotleda tasutud summast 100%, hilisemal teatamisel (sh peale esimest tundi) kuni 80% tasutud summast. Kursuse keskel loobumise korral poolaasta tasu ei tagastata.

Onnilaager 2018

Arhitektuurikool korraldab taas onnide ehitamise laagri Tallinnas, 19. – 21. juunil, igal... Loe