Rühm täiskasvanutele

NB! Sel hooajal kursust ei avata!

Kui oled pead murdnud, millest alustada oma kodu hubasemaks muutmist või mõelnud kuidas arhitektid ühe või teise kuulsa ruumilise sasipuntra lahti harutaksid, siis oled just SINA see, keda ootame uuele ruumi uurimise kursusele, mis mõeldud täiskasvanutele!

 

Erialaseid eelteadmisi ei ole vaja, sest kogenud arhitektid – Arhitektuurikooli õpetajad – suunavad sind samm-sammult uutele avastustele ja kursuse lõpus on Sinu isu hea ruumi järgi palju suurem kui enne! Kursusel arutleme üheskoos ruumi üle, uurime avastamata nurki, ehitame makette ja läheme hoonete ning linnaruumiga tutvuma.

 

Täiskasvanutele mõeldud õhtune kursus “Arhitektuur ja elukeskkond” toimub kahe tsüklina, üks sügisel, teine kevadisel poolaastal. Korraga toimub 2 akadeemilist tundi ehk 1,5 harilikku tundi tööpäeva lõpus. Koguneme kord nädalas Eesti Arhitektuurimuuseumis ehk ajaloolises Rotermanni soolalaos otse Tallinna kesklinnas (Ahtri tn 2). Soovi korral saab tubastes tegevustes osaleda ka veebi teel, aga eelistatud on muidugi kohapeal osalemine. 

 

Kursuse maht on 42 akad.tundi, millest 28 tundi on kontaktõpe ja 14 tundi iseseisev töö.

Täienduskoolituse õppekavaga saad tutvuda siin: Arhitektuur ja elukeskkond (huvikursus täiskasvanutele)

 

Osalustasu 420 eurot õppeaastas, mille palume tasuda kahes osas.

Kui registreerunul siiski ei ole võimalik koolitusel osaleda, tuleb sellest teavitada esimesel võimalusel e-kirjaga aadressil info@arhitektuurikool.ee
Kuni 7 päeva enne koolituse algust loobumisel on võimalik õppetasu tagasi taotleda tasutud summast 100%, hilisemal teatamisel (sh peale esimest tundi) kuni 80% tasutud summast. Kursuse keskel loobumise korral tasu ei tagastata.

 

Tagasiside kursusele:

Arhitektuurikool oli minu jaoks mõnus vaheldus igapäevarutiini, võimalus hulga uut ja põnevat kuulda-näha-teha ja leida uusi toredaid tuttavaid – hea meelelahutus ja vaimuvirgutus käsikäes.
Hästi kokku pandud teemade valik, palju lõbusaid arutelusid, mängulisi ülesandeid ja lustakat grupitööd.
M.K – esimene lend

 

Selle kursuse tulemusel hakkasin nägema suuremat pilti kui oma kodu, hakkasin nägema linnaruumi ja selle tohutut potensiaali.
A.A – esimene lend